Začni!

Začněte si dělat seznam věcí, které ve svém životě máte rádi, a které byste ze svého života nejraději vypudili. Dejte do toho seznamu vše a zkuste ho setřídit podle toho, jak moc jednoduché či složité vám připadá konkrétní věci změnit, setřiďte seznam od toho nejjednoduššího po nejsložitější. No a dejte se do práce! Jednejte! Kdo nic nedělá, nic nezmění. Časem zjistíte, že když člověk chce, tak to jde. Vždy lze najít způsob, jak svůj sen naplnit.
 


A položte si otázku: "Co jsem udělal pro to, aby se můj život zlepšil?".
Pravdou je, že k určitým změnám je zapotřebí jisté úsilí a někdy i odvaha. Proto je dobré začít u těch nejjednodušších změn, sledovat, jak se váš život začíná měnit a postupovat dalšími složitějšími změnami. Ne nadarmo se říká, že změna je život.
Když se něco hned nepovede, není třeba si s tím lámat hlavu, to vám jen bere sílu a sebevědomí k dalším změnám. K uskutečnění změn je třeba pozitivní přístup, nemyslet na předchozí neúspěchy. S negativním přístupem se raději do ničeho nepouštějte, protože když něco děláte s vědomím, že se to nepovede, tak se to ani povést nemůže, víte? Když se zeptáte úspěšných lidí na tajemství jejich úspěchu, nikdo z nich vám neřekne, že za svými sny šel s negativním přístupem a obavami.

"Přirozeností člověka je hledání radosti."
Jan Werich

inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz